Dovolená v Lichtenštejnsku

Zimní dovolená v Lichtenštejnsku v sezóně 2015/2016

Lichtenštejnsko se stalo jendou z nejvyhledávanějších destinací pro zimní dovolené, zejména pro rodiny s dětmi a pro znalce dobrých vín a kvalitních služeb. Liechtenstein Marketing připravil několik zajímavých nabídek, které naleznete na odkazu níže.

http://www.tourismus.li/en/activities/winter/offer-winter.html?utm_source=LIechtenstein-Newsletter%2C+05.11.2015+%28en%29&utm_medium=email&utm_campaign=eNewsletter&bpid=2024500562&nlid=2067614152&mid=100691508&chk=fSLJxWx9JD

 

Dovolená v Lichtenštejnsku

Lichtenštejnsko, rozkládající se na horním toku řeky Rýna a na úpatí Alp, mezi Švýcarskem, Rakouskem a Německem, je častým cílem pro výlety a letní nebo zimní dovolené. Knížectví je protkáno stovkami kilometrů turistických a horských cest. Nabízí také kvalitní sjezdovky pro milovníky lyžování. Prvotřídní služby nabízejí turistům nejen hotely, penziony a restaurace, ale také turistické informační kanceláře. 

Do lichtenštejnského knížectví je nejsnazší se dostat dálnicemi přes Německo nebo Rakousko (cca 6 hodin jízdy). Přímé letecké spojení je možné přes Innsbruck v Rakousku nebo St. Gallen a Curich ve Švýcarsku.

Základní informace o místech zajímavých pro turisty a kontakty na lichtenštejnské hotely a penziony, naleznete na internetových stránkách Lichtenštejnské turistické kanceláře: http://www.tourismus.li/de/ Zde jsou ke stažení informační brožury.

 

 

 

  

 

 

 

Informační mapa Lichtenštejnska.